ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО САДІВНИКА
ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО САДІВНИКА

Безкоштовний вебінар від засновників ШПС


"10 помилок при догляді за садом"


Натискаючи на кнопку "реєстрація", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Поговоримо про найчастіші помилки в саду, та як ці помилки виправити
Для кого цей вебінар?
Для всіх у кого є власний сад
Для тих хто вже працює садівником
Для тих хто хоче працювати в "зеленому бізнесі"
Андрій Бут
Кандидат сільськогосподарських наук, засновник і керівник розплідника декоративних рослин «Осокор», двох садових центрів «Vert», член правління «АЛАУ», викладач в КНУ ім. Т.Г.Шевченка, автор книг і публікацій, організатор фестивалів, конференцій, бажаний спікер профільних заходів як в Україні, так і за кордоном. Проходив стажування в провідних розплідниках Європи. Для реалізації власного проекту «Нівакі» пройшов навчання у кращих майстрів Японії.
На рахунку Андрія більше 18 років досвіду в «зеленій індустрії», 300 виконаних проектів благоустрою територій, більше 100 об'єктів регулярного сервісного обслуговування, десятки тисяч вирощених рослин.
Ігор Рубан
Спеціаліст із захисту рослин і створення газонів. Професійний досвід отримав на топових позиціях у компаніях: «Київський Королівський Гольф Клуб», «ЕНГО», «Фрейя Технолоджи», «Шетелиг Україна», ландшафтна компанія «Vert».
Понад 100 проведених семінарів на теми: захист рослин, влаштування газону. На даний момент, компанія «GreenDoctor», обслуговує більше 70 приватних садів, а також реалізовує нові проекти
Про що поговоримо на вебінарі
  • Про помилки при формуванні рослин
  • Особливості використання препаратів
  • Помилки при посадці рослин
  • Помилки при живленні рослин
3 лютого, 2021 / 19:00 –20:00

Залиште нам ваш імейл і ми нагадаємо вам про початок вебінару за 2 години до початку!
Залишились питання?

З задоволенням відповімо на них за телефоном +38(067)814-814-5